Ana Sayfa > Çok Amaçlı Sifon Transferi pompa kiti, için Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ, benzin, Su, Liqui

Çok Amaçlı Sifon Transferi pompa kiti, için Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ, benzin, Su, Liqui

₺50.16

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Çok kullanımı öz emişli sifon sıvı transferi pompa kiti içerir 2 uzun hortumlar ile bir dipstick tüp, güvenle açılan & takmadan gibi sıvı yağ gaz ve su. Ve bir hava pompalama hortum ve adaptörü için şişirme hava lastikleri içine vb.
ÖZELLIKLERI: Gaz Sifon Pompa emme ve deşarj tüpleri ile: 9 inç-2 Hortumları (siyah konnektörleri ile): her 50 inç/127 cm, OD: 1/2 inchID: 11/32 inç-Dipstick tüp: 48 inç, OD: 1/4 inç KIMLIĞI: 1/8 inç-Hava basıncı tüp: 15 inç, OD: 7/16 inç KIMLIĞI: 1/8 inç
KALITE: Dayanıklı sert plastik pompa ile mükemmel basınç sağlar hızlı sifon transferi, ve hiçbir sızıntı sağlamak için kalın plastik hortumlar veya vinas-Kauçuk dipstick tüp transferler yağ erime olmadan ısı -yüksek kaliteli asit ve su kimyasallar dayanıklı ekipmanları.
TASARıM: pürüzsüz eylem kolu 2 ile uzun esnek kırmızı hortumları her yerde ulaşır-Çıkarıcı dipstick tüp berbat yağ herhangi bir araç -kolay Monte/Sökmeye verimli temizlik için. Faydaları: aşırı overfilled sıvı dışarı Pompalar. Büyük emzik dolumu için iletim sıvı. Onarım pencere klimalar. Pişirme ve pişirme için de yararlı. En iyi sıkılabilir tüp ampul pompa alternatif. Huniler yerlere çalışır olmaz fit
KULLANıR: Kolay büyük el vakum pompası emme ve deşarj ile transfer sistemi için motor yağ değişimi, overfilled tankları, kapalı sezon depolama, yakıt ikmali boş tankı benzin konteyner, boşaltma iletim benzin yakıt, gelen ham petrol & gaz arabalar, kamyonlar, traktörler, kar körükler, tekneler, çim biçme makineleri ve açık elektrikli ekipmanlar, Veya beraberlik gelen su akvaryum tankları, unclog çekül tuvalet kanalizasyon, ayrı tortu bira zaman bira veya şarap-lastikleri şişirmek, balonlar hava basıncı adaptörü ile.
Ürün açıklaması
Hakkında 3-in-1 Çoklu Kullanım Büyük Sifon pompa kiti ile Hava Şişirme Adaptörü
Sorunu:
Yakıt veya dışında olup olmadığını bir yağ ihtiyacı değiştirmek, ya da sadece istiyorum depolama elektrikli ekipmanlar için kapalı sezon boşaltma tarafından onun sıvı, neden ödemek üst dolar yapmak kolay için iş?

Etiketler: Ucuz Çok Amaçlı Sifon Transferi pompa kiti, için Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ, benzin, Su, Liqui, Yüksek Kalite Çok Amaçlı Sifon Transferi pompa kiti, için Dipstick Tüp | Sıvı Yakıt Extractor Emme Aracı ile Yağ, benzin, Su, Liqui, Çin Yağ Pompaları Tedarikçiler.

İlgili ürünler: